Sęp - Hutnik Huta Czechy: wygrana 4:1 w drugim meczu kontrolnym przed rundą wiosenną sezonu 2021/22

Drugi mecz kontrolny naszej drużyny (pierwotnie planowany na sobotę 5 lutego) został rozegrany już dzisiaj, a przeciwnikiem podopiecznych trenera Pawła Trojeckiego był zespół Hutnika Huta Czechy. Podobnie jak w miniony weekend pierwsza połowa zakończyli remisem (tym razem 1:1), a w drugiej swoją przewagę Sęp udokumentował jeszcze trzema golami.

Trener Trojecki nie miał dzisiaj do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy więc szansę gry od pierwszych minut dostali inni zawodnicy. Zobaczyliśmy w akcji między innymi Krystiana Dadasa oraz Damiana Grzyba, którzy nie grali w poprzednim sparingu. Pierwsza część meczu pomimo lekkiej przewagi naszej drużyny zakończyła się remisem 1:1. W drugiej natomiast Sęp był już stroną zdecydowanie przeważającą i udało się zdobyć kolejne 3 trafienia. Najskuteczniejszy okazał się Albert Stodulski, który zdobył łącznie 3 gole, a jedno trafienie dołożył Michał Licbarski po tym jak pojawił się na placu gry w drugiej połowie. Gratulujemy drużynie dobrego występu.

W następny weekend (sobota) Sęp w Miętnem zmierzy się z drużyną Ar-Tig Huta Dąbrowa o godzinie 14:00.