Sęp - Ruch Ryki: przegrana 2:4 w trzecim meczu kontrolnym przed rundą jesienną sezonu 2022/23

W trzecim meczu kontrolnym seniorzy Sępa zagrali w Żelechowie z przedstawicielem lubelskiej klasy okręgowej drużyną Ruchu Ryki. Pierwsza połowa nie była dla nas udana i straciliśmy 3 gole. W drugiej po golach Alberta Stodulskiego i Kuby Gałkowskiego udało się zniwelować straty do jednej bramki jednak jednak to goście przypieczętowali zwycięstwo w 67' minucie zdobywając gola na 2:4.

W najbliższy wtorek Sęp rozegra kolejny sparing, w którym na wyjeździe zmierzy się z drużyną Kolektywu Oleśnica.

Gałkowski Jakub 55'
3' Bułhak Bartłomiej
17' Darnia Damina
37' Gałązka Marcel
67' Jawoszek Sebastian

Sęp: Seroczyński P., Wdowiak B., Bożek A., Parzyszek M., Grzyb D., zawodnik testowany, Licbarski M., zawodnik testowany, Gałkowski J., Korgul A., Stodulski A. oraz Kot A., Słyk Sz., Kowalski Sz., Dadas K.