Wilga Miastków Kościelny wygrywa w zaległym meczu 22. kolejki spotkań z Hutnikiem Huta Czechy

W minioną środę 18 maja rozegrany został zaległy mecz 22. kolejki spotkań, w którym zmierzyły się dwie drużyny z naszego powiatu, tj. Wilga Miastków Kościelny i Hutnik Huta Czechy. Pierwsza połowa ułożyła się po myśli gości, którzy wyszli na jednobramkowe prowadzenie po golu Przemysława Grudniaka. W drugiej części spotkania dominowali już gospodarze.

Tuż po przerwie bo w 49' minucie do wyrównania doprowadził Jakub Biedrzycki. W 64' prowadzenie Wildze dał Jacek Gajownik, a wygraną podopiecznych Marcina Cieśli przypieczętował w doliczonym już czasie gry Piotr Śliński zdobywając na gola 3:1. Dla Hutnika była to piętnasta przegrana w tym sezonie.

W naszej lidze do rozegrania pozostał jeszcze tylko 1 zaległy mecz. Przekładany dwukrotnie pojedynek 18. kolejki spotkań pomiędzy Zrywem Sobolew i Orłem Unin ma się odbyć 25 maja o godzinie 18:00.