Podsumowanie 9. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

W 9. kolejce spotkań siedleckiej A klasy, która została rozegrana w miniony weekend, kolejny raz nie zabrakło emocji i co najważniejsze bramek zdobywanych goli. Swoje mecze zgodnie wygrały 2 najlepsze drużyny ligi, tj. Sęp Żelechów i Kosovia Kosów Lacki dzięki czemu powiększyły swoją przewagę punktową na resztą stawki...

Kosovia w niedzielę mierzyła się na wyjeździe z Iskrą Kotuń i chyba nikt nie oczekiwał przed tym spotkaniem, że może w nim paść aż 13 goli! Już pierwsza połowa przyniosła 9 trafień z czego 4 wpadło na konto gospodarzy, a 5 przyjezdnych. Najskuteczniejszym zawodnikiem w tej części gry okazał się Łukasz Kuć reprezentujący barwy Iskry, który popisał się klasycznym hat-trikiem. Niewiele gorszy był Krzysztof Żochowski z Kosovii, który dwukrotnie trafiał do bramki rywala.

Wydawało się, że w drugiej części meczu gospodarze mogą pokusić się o niespodziankę i odebrać punkty dużo wyżej notowanej ekipie z Kosowa Lackiego. Zaskoczenia jednak nie było i po zmianie stron wicelider tabeli dołożył jeszcze 3 gole na co Iskra była w stanie odpowiedzieć tylko jednym. Swoje trzecie trafienie zaliczył Krzysztof Żochowski, który okazała się najskuteczniejszym piłkarzem gości.