Podsumowanie 14. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

W minioną środę rozegrywana była zaległa 14. kolejka spotkań w siedleckiej A klasie, aczkolwiek nie wyszystkie mecze doszły do skutku. Najciekawsze spotkanie pomiędzy Kosovią Kosów Lacki i Tajfunem Jartypory oraz pojedynek Olimpii Latowicz z Promnikiem Gończyce, przesunięte zostały na dziewiętnastego maja.

W pierwszych oficjalnych meczach w tym roku jakie zostały rozegrane w naszej lidze najlepiej wypadł Sęp Żelechów, który bez większych problemwów pokonał 6:0 drużyną Grodziska Krzymosze. Bardzo duży wkład w to zwycięstwo miał Albert Stodulski, który zaliczył 3 trafienia i w obecnym sezonie ma ich na swoim koncie już 20! Pierwszym trafieniem w piłce seniorskiej może też od środy pochwalić się Jakub Gałkowski, który w 48' minucie pokonał bramkarza z Grodziska i podwyższył prowadzenie swojej drużyny na 5:0. Gratulecje!

Sporo zwrotów akcji było w meczu drużyn z Łosic i Cegłowa. Wydawało się, że Jutrzenka ma przebieg spotkania pod kontrolą bowiem do 49' minuty prowadziła dwiema bramkami z gospodarzami za sprawą trafień Branickiego i Rutkowskiego. Wszystko zaczęło się psuć dwie minuty później. W 51' minucie Kowalczyk trafił do własnej bramki, a 60 sekund później do wyrównania doprowadziła Głuchowski z Łosic. W 58' minucie gospodarze wyszli na prowadzenie 3:2 za sprawą Naumiuka i ten sam zawodnik na kwadrans przed końcem meczu podwyższył prowadzenie ŁDK na 4:2. Przysłowiową kropkę nad "i" postawił w 82' minucie Bartoszuk, ustalając wynik spotkania na 5:2.

Bartoszuk P. 82'
40' Branicki M.
49' Rutkowski M.
51' Kowalczyk J. (samobójcza)