Podsumowanie na półmetku przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2018/19

Leszek Woźniak

Na półmetku przygotowań zespołu seniorów do rundy wiosennej wydaje się, że widać światełko w tunelu pozwalające patrzeć z optymizmem na start rozgrywek w rundzie wiosennej. W treningach regularnie uczestniczy stała grupa zawodników będących na miejscu plus zawodnicy którzy uczestniczą w zajęciach tylko w weekendy z uwagi na pracę poza Żelechowem.

W meczach sparingowych z meczu na mecz widać postępy i coraz większe zgranie zespołu. Po pierwszym sparingu ze Zrywem Sobolew przegranym 0:7 przyszły kolejne sparingi z Wilgą Garwolin  juniorzy) wygrany 5:2, z Dragonem Miętne (LZS Garwolin) wygrany 7:2 i ostatni najbardziej miarodajny ponownie ze Zrywem Sobolew wygrany 5:2. 

W zespole w okresie przygotowawczym pojawiło się wraz z trenerem Barańskim czterech nowych doświadczonych zawodników którzy są w trakcie uprawniania do gry w naszym zespole. Do Sępa wraca również nasz wcześniejszy kapitan i trener Paweł Mazurek, który zapewne będzie jednym z filarów drużyny wiosną. Ponadto z zespołem trenują juniorzy Kacper Lesisz, Sebastian Chudek oraz Damian Grzyb, którzy również coraz śmielej rywalizują ze starszymi kolegami o miejsce w składzie. 

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej przygotujemy podsumowanie całego okresu przygotowawczego oraz prezentację kadry seniorów.