Tęcza Stanisławów - Sęp: wygrana 2:0 po golach Szweja i Stodulskiego

Po długiej ale aktywnej przerwie zimowej drużyna Sępa Żelechów wznowiła rozgrywki ligowe. W pierwszym oficjalnym spotkaniu w tym roku podopieczni trenera Roberta Barańskiego zagrali na wyjeździe z Tęczą Stanisławów i był to udany występ.

Żelechowianie bardzo dobrze zaprezentowali się w całym meczu, a jego wynik został ustalony już w pierwszej połowie. Prowadzenie Sępowi dał w 37' minucie debiutujący w naszej drużynie Mateusz Szwej, a zaledwie 4 minuty później idąc za ciosem Albert Stodulski podwyższył na 2:0. Obu strzelcom gratulujemy skuteczności, a całej drużynie osiągniętego rezultatu.

Dobry występ podopiecznych trenera Roberta Barańskiego docenili również rywale. Na fanpege'u Tęczy Stanisławów możemy przeczytać:

"Brawo dla Sęp, zupełnie inna drużyna niż na jesieni, ktoś w przerwie zimowej wykonał kawał pracy. Przy takiej ambicji zawodników, wróżę nie jeden wygrany mecz i utrzymanie w A-klasie!"

Trener Robert Barański po meczu powiedział: został zrobiony mały ale jakże trudny krok i co najważniejsze do przodu. Już za tydzień kolejny występ Sępa będzie można zobaczy w Żelechowie. W niedzielę żelechowianie zagrają z Błękitnymi Stoczek Węgrowski.

Tęcza Stanisławów
0:2
(0:2)
:
:
37' Szwej Mateusz
41' Stodulski Albert

Tęcza: Milerski M. - Janicki K., Kielczyk Artur (65' Florowski S.), Kielczyk Adrian, Gańko J. - Ludwiniak E., Ciok M. (70' Rejmer S.), Gnich R. (46' Kielczyk B.), Jaros Z. (57' Szadkowski B.) - Gańko T., Wieczorek M. (75' Ruta R.)

Sęp: Barański J. - Mazurek P., Parzyszek M., Jaworski S., Chudek M. (87' Wdowiak B.) - Słyk Sz., Jaworski M., Szwej M., Owczarczyk P. (80' Miszkurka M.) - Całka R. (85' Grzyb M.), Stodulski S.