Jutrzenka Cegłów - Sęp: dwa trafienia Jaworskiego, Sęp pewny utrzymania

Niezwykle cenne zwycięstwo odnieśli w miniony weekend podopieczni trenera Roberta Barańskiego, którzy pokonali na wyjeździe 3:1 Jutrzenkę Cegłów i tym samym wyprzedzili rywala w tabeli co również zapewniło Sępowi utrzymanie w A klasie.

Strzałem w "dziesiątkę" było zatrudnienie Roberta Barańskiego. Pod jego wodzą żelechowianie wygrali siedem spotkań i dwa zremisowali. Na kolejkę przed zakończeniem sezonu mają pewne utrzymanie.

Po nieco ponad pół godzinie Paweł Michalik otworzył wynik, który przechwycił piłkę na połowie przeciwników, minął trzech rywali i pokonał bramkarza, uderzając po długim rogu. W 55 minucie było 2:0. Michał Grzyb dośrodkował z prawej strony. Futbolówka odbiła się od ziemi i dalszego słupka. Dopadł do niej Michał Jaworski i głową dopełnił formalności. Miejscowi zdołali zmniejszyć straty po rzucie karnym.

Kropkę nad "i" postawił Jaworski, który z 14 metrów uderzył na pusta bramkę po akcji Alberta Stodulskiego.

- Mamy najważniejszy cel, który został osiągnięty na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek. Czujemy ulgę. Chciałbym podziękować wszystkim chłopcom, którzy przyczynili się do tego wyniku. W Cegłowie zabrakło sześciu graczy, którzy stanowią o sile ekipy. Szansę dostali inni i spisali się na medal - mówi opiekun Sępa.

Źródło: Twój Głos