Kosovia Kosów Lacki - Sęp: wysoka wyjazdowa wygrana 0:5 na inaugurację sezonu

Bardzo dobry występ zaliczyła nasza drużyna na inaugurację sezonu piłkarskiego 2022/23 w siedleckiej lidze okręgowej. W meczu z Kosovią Kosów Lacki podopieczni trenera Tomasza Gugały rozgromili rywala na jego terenie strzelając aż 5 goli i nie tracąc ani jednego.

Wynik spotkania otworzył w 19' minucie Michał Jaworski, a 6 minut później prowadzenie Sępa podwyższył Michał Licbarski. Dwubramkowa przewaga jaką żelechowianie wypracowali sobie w pierwszej połowie sprawiała, że w drugiej części meczu można było kontrolować przebieg gry i punktować rywala. W 75' minucie trzeciego gola dla Sępa dołożył Kuba Gałkowski, a chwilę później drugie trafienie w tym meczu zaliczył Michał Jaworski i Kosovia przegrywała już 0:4. Wynik spotkania przypieczętował w 83' Szymon Słyk zdobywają piątego gola dla naszej drużyny. Gratulacje!

0:5
(0:2)
:
:
19' Jaworski Michał
25' Licbarski Michał