Sęp - Orzeł Unin: przegrana 1:2 z liderem po dobrym meczu i próbach odrobienia dwubramkowej straty

W meczu 7. kolejki spotkań po ciekawym widowisku Sęp Żelechów uległ 1:2 liderowi tabeli drużynie Orła Unin. Goście wyszli na prowadzenie już w 3' minucie i podwyższyli je wykorzystując rzut karny w drugie połowie spotkania. Sęp zdołał zdobyć bramkę kontaktową i miał doskonałą okazję aby wyrównać w doliczonym czasie gry jednak zawiodła skuteczność.

Więcej wkrótce...

1:2
(0:1)
:
:
Stodulski Albert 83'
3' Parzyszek Krystian
62' Matysiak Damian (k)

Sęp: Seroczyński P., Bożek A., Szewczak S., Wdowiak B., Korgul A., Gałkowski J., Gendek Ł., Jaworski M., Licbarski M., Mazurek P., Słyk Sz. (58' Stodulski A.)

Orzeł: Fic D., Dobrowolski D., Dróżdż M. (70' Osiak H.), Gora T., Korgul Ł., Kowalski J. (85' Michalczyk K.), atysiak D. (73' Poszytek P.), Parzyszek K. (83' Wielgosz P.)., Piesio Ł., Szczęśniak B. (63' Wielgosz R.), Żaczek Sz.