Wystartowała Liga Siatkówki! [aktualizacja]

W piątek 16 listopada 2012r. odbyła się pierwsza kolejka spotkań w Gimnazjalnej Lidze Piłki Siatkowej Dziewcząt organizowanej przez GKS Armaty Stoczek Łukowski. Drużyna SĘP Żelechów na inauguracyjne spotkanie wybrała się do Stanina. Mecz odbył się w okazałej hali sportowej Zespołu Szkół w Staninie. Początek rywalizacji był dosyć nerwowy i z obu stron pojawiało się sporo błędów własnych, jednak w miarę upływu czasu drużyna z Żelechowa uspokoiła grę i wygrała pierwszego seta do 17. Drugi set miał podobny przebieg i do stanu 11:11 był dosyć wyrównany. W dalszej części Żelechowianki przejęły inicjatywę i wygrały również do 17. Trzecia odsłona spotkania to zdecydowane prowadzenie Sępa od samego początku. Przewaga była na tyle duża, że na boisku miały okazję pokazać się wszystkie zawodniczki rezerwowe. Set zakończył się rezultatem 13:25 a cały mecz 0:3 dla Żelechowa.

Champion Stanin : SĘP Żelechów 0:3 (17:25, 17:25, 13:25)