Kolejna wygrana siatkarek

GKS Armaty Stoczek Łukowski – SĘP Żelechów

Drugie zwycięstwo w Gimnazjalnej Lidze Siatkówki odniosły siatkarki SĘP Żelechów. Po wygranej sprzed dwóch tygodni nad drużyną Champion Stanin nasze dziewczęta w czwartek 6 grudnia udały się do Stoczka Łukowskiego na spotkanie z tamtejszym G.K.S. Armaty. Mecz odbył się w sali gimnastycznej Zespołu Oświatowego w Starej Prawdzie.

Pierwszy set zaczął się od mocnego uderzenia drużyny przyjezdnych i przebiegał pod dyktando Sępa aby zakończyć się wynikiem 25:15 dla Żelechowa. Drugi set to wyrównana walka punkt za punkt do stanu 23:23. W końcówce jednak nasze dziewczyny wykazały więcej opanowania i determinacji i wygrały 25 do 23. Trzeci set to zdecydowana przewaga Sępa. Pewna i mocna zagrywka w wykonaniu naszych siatkarek spowodowała, że rywalki nie potrafiły wyprowadzić skutecznej akcji w ataku. Do tego doszło kilka bloków punktowych w wykonaniu środkowych Sępa i set zakończył się wynikiem 25:13 a cały mecz 3:0 dla Żelechowa.

W najbliższą sobotę 8 grudnia o godz. 13.30 na hali sportowej przy ul. Ogrodowej 3 odbędzie się mecz siatkówki dziewcząt SĘP Żelechów – START Trzebieszów.