Drużyna seniorów na początku stycznia wznowiła treningi i jest w trakcie przygotowań do rundy rewanżowej sezonu piłkarsk...
Marcin Sągol
Mecze i tabela

Najbliższy mecz (sparing nr 2, 2023-02-04)

SĘP ŻELECHÓW - PROMNIK ŁASKARZEW


02.02.2023 (sobota) godz. 11:00, Gończyce

Ostatni mecz (sparing nr 1, 2023-01-29)

Sęp Żelechów
9:3
(3:1)
Akademia Piłki SportsMate360
Jaworski Michał
Gałkowski Jakub
Słyk Szymon
Gałkowski Jakub
Gendek Łukasz
Gałkowski Jakub
Gałkowski Jakub
Gendek Łukasz
Kowalski Szymon
gole

Tabela ligowa

1. Orzeł Unin 14 10 4 0 54-21 34
2. Watra Mrozy 14 8 4 2 38-20 28
3. Sęp Żelechów 14 9 1 4 39-21 28
4. ULKS Gołąbek 14 7 3 4 34-18 24
5. Jastrząb Żeliszew 14 7 2 5 35-30 23
6. Hutnik Huta Czechy 14 7 2 5 28-29 23
7. ŁDK Łosice 14 7 0 7 44-34 21
8. MKS Małkinia 14 6 2 6 26-30 20
9. Czarni Węgrów 14 6 1 7 25-36 19
10. Fenix Siennica 13 5 2 6 21-19 17
11. Wektra Zbuczyn 14 4 4 6 22-22 16
12. Kolektyw Oleśnica 14 4 3 7 18-38 15
13. Zryw Sobolew 13 4 2 7 26-34 14
14. Wilga Miastków Kościelny 14 2 1 11 19-49 7
15. Kosovia Kosów Lacki 14 2 1 11 16-44 7
Drużyny
Pierwsza drużyna
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Beczek
Łukasz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Bryl
Mateusz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Seroczyński
Patryk
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Frankowski
Grzegorz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Bożek
Albert
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Dadas
Krystian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Michalik
Paweł
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Parzyszek
Maciej
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Szewczak
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Wdowiak
Bartosz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Chudek
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Gałkowski
Jakub
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Gendek
Łukasz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Grzyb
Damian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Kot
Arkadiusz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Korgul
Adrian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Licbarski
Michał
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Słyk
Szymon
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Wdowiak
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Jaworski
Michał
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Kowalski
Szymon
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Stodulski
Albert
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Mazurek
Paweł