Mazovia Mińsk Mazowiecki zwycięża w finale Okręgowego Pucharu Polski - Siedlce w sezonie 2023/24

Zdobywcą tegorocznego Okręgowego Pucharu Polski w grupie siedleckiej została drużyna Mazovii Mińsk Mazowiecki, która nie dała żadnych szans swojemu rywalowi - ekipie ŁDK Łosice, pokonując rywala na jego własnym terenie aż 6:0.

Losy spotkania zostały rozstrzygnięte już w pierwszej połowie, w której mińszczanie na przestrzeni dwunastu minut zdobyli 4 gole, a konkretnie dwukrotnie do bramki łosiczan trafił Sebastian Kaczyński, następnie Wojciech Trochim i Mateusz Bienias. Druga część meczu była już formalnością i swoją przewagę Mazovia przypieczętowała dokładając kolejne dwa trafienia autorstwa Michała Bondary i Eryka Więdłochy. Warto dodać, że drużynę z Mińska poprowadził w tym spotkaniu nowy trener Piotr Rzepka.

środa, 18 października 2023, 15:30
0:6
(0:4)
Mazovia Mińsk Mazowiecki
26' Kaczyński Sebastian
28' Kaczyński Sebastian
30' Trochim Wojciech
38' Bienias Mateusz
73' Bondara Michał
82' Więdłocha Eryk

Transmisja z finałowego meczu pomiędzy drużynami ŁDK Łosice i Mazovią Mińsk Mazowiecki

Zdjęcie dzięki uprzejmości: mksmazovia.com