Pogoń II Siedlce - Sęp: wysoka wygrana lidera 10:1

Dzisiejszy wyjazd do Siedlec i mecz z liderem tabeli, drużyną rezerw Pogoni, nie był udany dla naszego zespołu. Po słabym występie, niestety przegraliśmy aż 1:10, a jedynego gola dla Sępa zdobył w pierwszej połowie Szymon Słyk.

W dzisiejszym meczu trener Gugała nie mógł skorzystać z dwóch doświadczonych zawodników, tj. Alberta Stodulskiego i Bartłomieja Wdowiaka, który pauzował za żółte kartki. Mimo to Sęp nie skupiał się na obronie, ale starał się grać otwartą piłkę. Niestety duża liczba indywidualnych błędów naszych piłkarzy sprawiła, że rywale bezlitośnie je wykorzystywali. Pogoń miała zdecydowaną przewagę w całym spotkaniu i już pierwszą połowę zakończyła wysokim prowadzeniem 4:1. Autorem gola dla Sępa był Szymon Słyk, który wykończył ładną, ale jedną z nielicznych bramkowych akcji naszej drużyny.

W drugiej połowie meczu gospodarze nie zwalniali tempa i konsekwentnie wykorzystywali błędy naszej drużyny, dokładając kolejne gole. Ostatecznie Pogoń zasłużenie wygrała. Rywal był dla nas dzisiaj poza zasięgiem. Niestety, straciliśmy dużo bramek. Trzeba wyciągnąć wnioski z dzisiejszej porażki i jak najszybciej o niej zapomnieć. Za tydzień liczymy na lepszy występ Sępa w derbach powiatu garwolińskiego, w których zmierzymy się z Promnikiem Gończyce.

niedziela, 28 kwietnia 2024, 11:00