2023/24 - District league

Top scorers

14 - Gałkowski Jakub

Sęp 2:4 Hutnik Huta Czechy, Fenix Siennica 2:2 Sęp, Sęp 3:5 Wektra Zbuczyn x 2, Sęp 1:3 ULKS Gołąbek, ŁDK Łosice 4:1 Sęp, Sęp 3:1 Orzeł Unin, Podlasie II Sokołów Podlaski 0:2 Sęp x 2, Sęp 3:0 MKS Małkinia, Sęp 8:1 Jastrząb Żeliszew x 2, Sęp 1:1 Zryw Sobolew

7 - Licbarski Michał

Sęp 3:5 Wektra Zbuczyn, Sęp 3:1 Orzeł Unin, Sęp 7:3 Kolektyw Oleśnica, Sęp 3:0 MKS Małkinia, Sęp 1:3 Fenix Siennica, Sęp 3:0 Promnik Gończyce, Kolektyw Oleśnica 3:4 Sęp

6 - Kowalski Szymon

Fenix Siennica 2:2 Sęp, Promnik Gończyce 4:2 Sęp, Sęp 7:3 Kolektyw Oleśnica, Sęp 8:1 Jastrząb Żeliszew, ULKS Gołąbek 1:2 Sęp

6 - Stodulski Albert

Sęp 7:3 Kolektyw Oleśnica, Sęp 8:1 Jastrząb Żeliszew, Wektra Zbuczyn 6:1 Sęp, Sęp 3:0 Promnik Gończyce, Kolektyw Oleśnica 3:4 Sęp

4 - Grzyb Damian

Sęp 7:3 Kolektyw Oleśnica x 2, Sęp 8:1 Jastrząb Żeliszew, Sęp 3:0 Promnik Gończyce

4 - Jaworski Michał

Zryw Sobolew 1:0 Sęp, Sęp 3:1 Orzeł Unin, Sęp 3:0 MKS Małkinia, Jabłonianka Jabłonna Lacka 0:1 Sęp

4 - Król Hubert

Sęp 7:3 Kolektyw Oleśnica, Sęp 8:1 Jastrząb Żeliszew, Hutnik Huta Czechy 1:3 Sęp, Kolektyw Oleśnica 3:4 Sęp

3 - Kryczka Szymon

Sęp 7:3 Kolektyw Oleśnica, Sęp 8:1 Jastrząb Żeliszew, Hutnik Huta Czechy 1:3 Sęp

3 - Wdowiak Sebastian

Hutnik Huta Czechy 1:3 Sęp, ULKS Gołąbek 1:2 Sęp, Sęp 3:3 Czarni Węgrów

1 - Mazurek Paweł

Sęp 8:1 Jastrząb Żeliszew

1 - Słyk Szymon

Pogoń II Siedlce 10:1 Sęp

Table after the autumn round

1.Pogoń II Siedlce15121266-1337
2.Fenix Siennica15113146-2136
3.Wektra Zbuczyn15112242-1835
4.ULKS Gołąbek1582536-3326
5.Zryw Sobolew1572638-3423
6.ŁDK Łosice1565433-2723
7.MKS Małkinia 1572629-2623
8.Hutnik Huta Czechy1571733-3622
9.Podlasie II Sokołów Podlaski1570826-3621
10.Sęp Żelechów1561836-3519
11.Orzeł Unin1561833-3819
12.Jabłonianka Jabłonna Lacka1553739-4018
13.Jastrząb Żeliszew1551927-3816
14.Czarni Węgrów1533920-4812
15.Promnik Gończyce15231020-469
16.Kolektyw Oleśnica15201319-546

Table after the spring round