Koniec rozgrywek młodzieżowych

Wojtek Woźniak

W dniu dzisiejszym o godzinie 17.00 nasi najmłodsi zawodnicy Orliki U-10 rozegrali ostatni mecz rundy jesiennej. Dzisiejszym przeciwnikiem Sępiaków był zespół 9 Siedlce. Nasi młodzi zawodnicy udowodnili na boisku, że nie przypadkowo zajmują miejsce vicelidera w tabeli i już po trzech minutach pierwszej kwarty wygrywali 3 : 0. Zawodnicy drużyny gości otrząsnęli się dopiero pod koniec pierwszej kwarty i gra trochę wyrównała się. Mimo to nasi zawodnicy bezapelacyjnie panowali nad wydarzeniami boiskowymi i wygrali cały mecz 4 : 1. Gra naszych młodych zawodników naprawdę robi wrażenie. Zaznaczyć trzeba, że jest to ich pierwszy sezon w zorganizowanych rozgrywkach ligowych. Na pewno jest to zasługa trenera Tomasza Gugały oraz to, że w zespole jest kilku bardzo utalentowanych zawodników którzy z dnia na dzień robią wyraźne postępy. Należy również w tym miejscu wspomnieć o olbrzymim zaangażowaniu rodziców w życie drużyny. Na każdym meczu naszych małych zawodników dopinguje liczna grupa rodziców. Rodzice bardzo angażują się w życie drużyny poza boiskiem co jest bardzo istotne dla budowania bardzo dobrej atmosfery w zespole. Jestem pewien, że przy takiej postawie zawodników już w przyszłym sezonie będziemy mili możliwość dopingowania naszych młodych piłkarzy na szczeblu ligi mazowieckiej. Niebawem podsumowanie wszystkich grup młodzieżowych.