Tomasz Gugała trenerem pierwszej drużyny w sezonie 2022/23

Pierwsza drużyna już niebawem zacznie przygotowania do nowego sezonu, a zajęcia poprowadzi nowy trener, którym został Tomasz Gugała. Zastąpi on na stanowisku szkoleniowca seniorów trenera Pawła Trojeckiego, który pracował z naszą drużyną przez ostatni rok po tym gdy ta wywalczyła awans do ligi okręgowej.

Jak możemy przeczytać na stronie portalu zyciesiedleckie.pl trener Trojecki po dobrym sezonie w Żelechowie zdecydował się na pracę w klubie naszego ligowego rywala, tj. Jastrzębia Żeliszew. Dziękujemy byłemu trenerowi za pracę jaką wykonał dla Sępa. Decyzją zarządu nowym szkoleniowcem naszej drużyny został trener Tomasz Gugała, który piastował to stanowisko ostatnio od stycznia do grudnia 2010 roku i wcześniej w sezonie 2008/09. Nowemu trenerowi i drużynie życzymy jak największych sukcesów w nadchodzącym sezonie piłkarskim 2022/23.