Sęp - Promnik Gończyce: remis 1:1 w czwartym meczu kontrolnym przed rundą wiosenną sezonu 2021/22

W czwartym już meczu kontrolnym okresu przygotowawczego do rundy wiosennej sezonu 2021/22 Sęp Żelechów zremisował w Miętnem z Promnikiem Gończyce 1:1. Obie bramki padły w pierwszej połowie, a autorem gola dla naszej drużyny był Adrian Korgul.

Pierwsza część spotkania była dosyć wyrównana i obie strony miały swoje okazje na zdobycie goli. Sęp starał się wypracowywać sobie okazje podbramkowe, a Promnik szukał swoich szans głownie w uderzeniach z dystansu. Jako pierwszy celne trafienie zaliczył aktywny w tej części gry Adrian Korgul. Niestety kilka minut później nasi rywale zdołali wyrównać.

Początek drugiej połowy przyniósł zmiany w składzie Sępa i trochę niedokładności w grze co starali się wykorzystać piłkarze z Gończyc. Ataki te udało się jednak odeprzeć i z czasem inicjatywa ponownie była po stronie podopiecznych trenera Pawła Trocjeckiego. Niestety pomimo przewagi na placu gry nie udało się zdobyć gola dającego zwycięstwo.

Już w tą niedzielę żelechowianie rozegrają kolejny mecz kontrolny. Tym razem zmierzą się z Wisłą Maciejowice w Sobolewie o godzinie 11:00.