IV miejsce oldbojów w VIII Memoriale Pawła Białeckiego w Sobolewie

Marcin Sągol

W sobotę 12 marca na Hali Sportowej w Sobolewie odbył się turniej oldbojów w ramach VIII Memoriału Pawła Białeckiego. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 9 zespołów, które rywalizowały w trzech grupach. Po dobrych występach nasza drużyna zajęła ostatecznie IV miejsce.

Do turnieju zgłosili się reprezentancji Sępa Żelechów, Trojanowa, Wilgi Garwolin, Zrywu Sobolew, Zdrowia Garwolin, Michałków, Rodziny, Miastkowa i Kłoczewa.

Nasza drużyna w fazie grupowej pokonała 3:1 Trojanów oraz uległa 1:2 Wildze Garwolin. W kolejnej fazie mierzli się ze sobą zwycięzcy grup (walcząc o miejsca 1-3), zespoły z drugich miejsc (rywalizując o lokaty od 4 do 6) i ekipy z trzeciego miejsca (o pozycje 7-9). Oldboje Sępa wygrali 2:1 mecz ze Zrywem Sobolew i takim samym stosunkiem bramek pokonali Miastków co dało im ostatecznie IV miejsce. Gratulujemy!

Skład Sępa Żelechów:

Bożek Marek
Bryl Daniel
Deres Łukasz
Deres Sebastian
Grudzień Szymon
Matuszewski Karol
Pożaroczwyk Grzegorz
Rudzki Jarosław