Podsumowanie 17. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

W miniony weekend, a konkretnie niedzielę 27 czerwca, spotkaniami zaległej 17. kolejki spotkań zakończyliśmy rozgrywki w siedleckiej "A" klasie w sezonie 2020/21. Wszystkie drużyny udadzą się teraz na krótką letnią przerwę by już niebawem rozpocząć przygotowania do nowego sezonu piłkarskiego.

Najwyższym zwycięstwem w ostatniej kolejce mogą pochwalić się piłkarze Tęczy Korczew, którzy rozgromili na własnym boisku 6:1, zajmującą ostatnie miejsce i spadającą do "B" klasy, drużynę Iskry Kotuń. Po 2 gole w tym meczu dla gospodarzy zdobyli Paweł Sawtyruk, Paweł Kruk i Bartosz Kryszczuk. Honorowe trafienie dla przyjezdnych zanotował w 78' minucie Rafał Woźnica.

Dosyć zaskakujący przebieg miał mecz pomiędzy Grodziskiem Krzymosze, a Promnikim Gończyce w którym kibice oglądali aż 2 samobójcze trafienia autorstwa gospodarzy co zapewniło Promnikowi ostatecznie wygraną 3:1.

Paweł Kruk 89'
78' Rafał Woźnica
3:1
(2:1)
Michał Kruszewski 12'
Mariusz Cabaj 18'
Jakub Wierzbicki 50'
33' Paweł Michalik
Wicher Sadowne
2:1
(1:0)
Tomasz Dębkowski 40'
Jakub Wiska 80'
90'+1 Kacper Wyrzykowski
Tęcza Stanisławów
1:4
(0:1)
Mateusz Smoktunowicz 66'
26' Jakub Ogonowski
53' Adrian Byczkowski
68' Adrian Byczkowski
81' Adrian Byczkowski
Maciej Michalak 90' (samobójcza)
58' Piotr Owczarczyk