Podsumowanie 1. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

W miniony weekend wystartowały rozgrywki siedleckiej ligi okręgowej w sezonie piłkarskim 2021/22 i mam już za sobą pierwszą kolejkę spotkań. Inauguracja zmagań ligowych nie okazałą się zbyt udana dla dwóch beniaminków, tj. Sępa Żelechów i Kosovii Kosów Lacki, które uległy swoim rywalom...

Sęp pomimo prowadzenia 2:0 uległ ostatecznie 2:3 drużynie Zrywu Sobolew grając przez blisko 50 minut w osłabieniu po tym jak z boiska został niesłuszenie usunięty Albert Stodulski. Kosovia natomiast była bliska wywalczenia bezpramkowego remisu w Zbuczynie jednak celne trafienie Cezarego Kruka w 89' minucie zapewniło skrome ale cenne zwycięstwo zespołowi Wektry.

Borykająca się z problemami kadrowymi drużyna Hutnik Huta Czechy, która jeszcze w ubiegłym sezonie występowałą w IV lidze, doznałą porażki w wyjazdowym meczu z Fenixem Siennica. Podopieczni Kamila Szostaka stracili gola w doliczonym już czasie gry i w rezultacie muszą pogodzić się ze stratą punktów. Wygraną Fenixowi zapewnił Filip Zięba trafiając do bramki Hutnika w 92' minucie spotkania.

Krystian Parzyszek 84'
48' Marek Wichowski
0:1
(0:1)
90'+2 Filip Zięba

Marcin Kowalczyk 90'+3
42' Łukasz Supleński
43' Leszek Płocharczyk
45'+1 Łukasz Supleński

81' Rafał Komosa
0:1
(0:1)
89' Cezary Kruk
2:3
(2:1)
 Albert Stodulski 18'
Bartłomiej Wdowiak 37'
43' Karol Zatyka
58' Paweł Król
69' Michał Wiśnioch
4:3
(2:1)
Dominik Szostek 13'
Kamil Stanisławowski 23'
Kamil Stanisławowski 47'

Mariusz Paudyna 75'
38' Michał Zawistowski
55' Michał Zawistowski
90'+2 Mateusz Fydrych
3:3
(1:1)
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Mateusz Stankiewicz 24'
Dorian Zając 66'

Gabriel Konopka 79'
17' Jacek Toczyski
86' Jacek Toczyski
90'+3 Piotr Krysiński
Polonez Mordy
0:2
(0:0)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
47' Damian Budkiewicz
87' Aleksander Dzięcielski