Podsumowanie 2. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Za nami 2. kolejka spotkań w siedleckiej lidze okręgowej, po której już tylko 5 zespołów pozostało z kompletem zwycięstw. Miniony weekend obfitował w dużą ilość strzelanych goli, których padło łącznie 33 z czego aż 12 w dwóch spotkaniach...

Najbardziej zadowolone ze swoich występów w ubiegły weekend mogą być drużyny z Mińska Mazowieckiego i Kosowa Lackiego. Obie rozbiły swoich rywali odnosząc wysokie zwycięstwa 5:1.

Rezerwy Mazovii podejmowały na własnym terenie Czarnych Węgrów i już w pierwszej połowie zapewniły sobie prowadzenie 2:0 po golach Krystiana Flisa i Jakuba Teodorskiego. Na początku drugiej części gry goście szybko zaliczyli trafienie kontaktowe na 2:1 jednak było to wszystko na co tego dnia pozwolili im gospodarze. W 55' i 57' minucie dwukrotnie bramkarza z Węgrowa pokonał Jakub Zatorski i było już 4:1. Kwadrans przed końcem spotkania kropkę nad i postawił Teodorski, który ustalił wynik całego meczu na 5:1.

Beniaminek z Kosowa Lackiego walczył o ligowe punkty z Wilgą Miastków na jej własnym boisku. Goście już w 3' minucie wyszli na jednobramkowe prowadzenie po golu Adriana Byczkowskiego, a 4 minuty później drugiego dołożył Łukasz Mianowicz. Gospodarze zdołali odpowiedzieć bramką Oliwiera Trzpila w 11' minucie i było 1:2. W pierwszej połowie prowadzenie Kosovii podwyższył jeszcze Bartosz Łagoda i jej zawodnicy mogli zejść do szatni z przewagą dwóch goli. Po zmianie stron to ponownie goście byli zdecydowanie skuteczniejsi co udowodnili zdobywając kolejno bramki w 59' minucie za sprawą Daniela Zielińskiego i 85' po celnym trafieniu Mateusza Zalewskiego.

Jabłonianka Jabłonna Lacka
2:2
(0:2)
Polonez Mordy
Jacek Toczyski 80'
2' Kamil Gołoś
26' Michał Majchrzak
85' Paweł Stępień (samobójcza)
Marcin Kowalczyk 90'+2
65' Piotr Przybysz
Sęp Żelechów
1:2
(0:1)
Orzeł Unin
Albert Stodulski 49'
45' Bartłomiej Szczęśniak
90' Dawid Głaszczka
Jakub Teodorski 75'
49' Filip Siwczyk
Zryw Sobolew
1:2
(1:2)
Fenix Siennica
Marek Górski 36'
17' Kacper Piętka
40' Arkadiusz Boruciński
Wilga Miastków Kościelny
1:5
(1:3)
Kosovia Kosów Lacki
Oliwier Trzpil 11'
3' Adrian Byczkowski
7' Łukasz Mianowicz
29' Bartosz Łagoda
59' Daniel Zieliński
85' Mateusz Zalewski
MKS Małkinia
0:2
(0:1)
Jastrząb Żeliszew
19' Mateusz Stankiewicz
54' Marcin Kuć
Przemysław Jasiński 83'
10' Kamil Stanisławowski