Podsumowanie 14. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Za nami 14. kolejka spotkań w siedleckiej lidze okręgowej, która była przedostatnią już jak została rozegrana w tym roku. Obfitowała ona w mnóstwo strzelanych goli - w ośmiu meczach padło łącznie 39 bramek. Rozstrzygnięcia jakie przyniosła sprawiają, że dopiero za tydzień poznamy drużynę, która zajmie drugie miejsce w tabeli.

Najwyższą wygraną może pochwalić się lider tabeli drużyna Fenixa Siennica, która na wyjeździe pokonała 7:0 ekipę Poloneza Mordy. Losy spotkania były przesądzone już po pierwszej połowie, w której goście trzykrotnie trafili do bramki Jacka Kozaczyńskiego. W drugiej części dołożyli jeszcze 4 gole, a hat-tricka na swoje konto zapisał Dariusz Osica. Fenixowi brakuje już tylko jednej zdobytej bramki aby osiągnąć liczbę 50 goli zdobytych w tej części sezonu.

Za małą niespodziankę z pewnością można uznać porażkę Jastrzębia Żeliszew, który na własnym terenie uległ 0:4 drużynie Watry Mrozy. Tutaj niemałym wyczynem popisał się Filip Kąca, który zdobył wszystkie bramki w tym meczu. Jastrząb przegrywając to spotkanie zmarnował szansę by awansować na drugie miejsce w taeli.

2:1
(0:0)
Michał Licbarski 80'
Albert Bożek 83'
47' Jakub Bobryk
Krystian Parzyszek 83'
20' Cezary Maliszewski
44' Kilian Kuropatwa
78' Marcin Sadowski
2:1
(2:0)
Wilga Miastków Kościelny
Przemysław Komar 9'
Damian Kulik 39'
88' Oliwier Trzpil
0:2
(0:0)
Jabłonianka Jabłonna Lacka
55' Maciej Ołtarzewski
56' Piotr Krysiński
1:6
(0:1)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kamil Stanisławowski 82'
4' Jakub Zatorski
49' Ihor Krashnevskyi
56' Ihor Krashnevskyi
60' Krystian Flis
69' Krystian Flis
72' Jakub Zatorski
0:4
(0:1)
4' Filip Kąca
59' Filip Kąca
64' Filip Kąca
77' Filip Kąca
Polonez Mordy
0:7
(0:3)
15' Kacper Piętka
35' Maciej Wereda
42' Dariusz Osica
50' Dariusz Osica
57' Kamil Walas
63' Daniel Świerżewski