Podsumowanie 24. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

Sezon piłkarski 2020/21 w siedleckiej "A" klasie nieubłaganie dobiega do końca i tuż na finiszu doszło do ważnej zmiany na szczycie tabeli. Wysoka porażka Kosovii Kosów Lacki 1:5 z ŁDK Łosice sprawiła, że na fotel lidera awansował Sęp Żelechów!

Losy meczu w Kosowie Lackim rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, w której gospodarze stracili aż 3 gole. Kluczowe okazało się 10 minut pomiędzy 22 a 32 gdy do bramki Kosovii trafiali Maciej Szpura i dwukrotnie Łukasz Naumiuk. Gospodarze zdołali do prawda odpowiedzieć golem Adriana Byczkowskiego w 57' minucie ale to było wszystko na co mogli sobie pozwolić tego dnia. W drugiej części meczy kolejną bramkę dołożył Naumiuk, a wynik spotkania na 1:5 ustalił Mateusz Horbowicz.

Sęp Żelechów odnosząc cenne zwycięstwo 2:0 z Promnikiem Gończyce zapewnił sobie komplet punktów i dzięki porażce Kosovii zdołał przesunąć się na pierwsze miejsce w tabeli, które miejmy nadzieję, że uda się utrzymać już do końca sezonu.

Olimpia Latowicz
0:4
(0:2)
Wicher Sadowne
36' Kacper Wożniak
40' Adrian Zieliński
58' Adrian Rydzewski
90'+2 Dawid Bełczyński
Promnik Gończyce
0:2
(0:1)
10' Albert Stodulski
63' Damian Grzyb
Jutrzenka Cegłów
0:8
(0:4)
Rywal Ruchna
3' Mateusz Kowalczyk
21' Mateusz Kowalczyk
35' Marcin Domański
37' Dominik Polak
70' Dominik Polak
79' Maciej Mieszało
89' Michał Gryglas
52' Mateusz Kowalczyk
Damian Michalak 39' (samobójcza)
68' Kacper Chwedoruk
90'+4 Bartosz Kryszczuk
1:5
(1:3)
Adrian Byczkowski 37'
22' Maciej Szpura
29' Łukasz Naumiuk
32' Łukasz Naumiuk
52' Łukasz Naumiuk
78' Mateusz Horbowicz
Kamil Pędzich 81'
51' Krzysztof Łokietek (samobójcza)
38' Łukasz Kuć
42' Tomasz Borkowski
Tęcza Stanisławów
1:3
(1:2)
Kacper Smoderek 33'
22' Michał Kruszewski