Podsumowanie 16. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Po długiej zimowej przerwie w ubiegły weekend mogliśmy ponownie cieszyć się obserwowaniem zmagań naszej i innych drużyn w ramach rozgrywek siedleckiej ligi okręgowej. Otwierająca wiosenne mecze 16. kolejka spotkań nie zawiodła i dostarczyło ze sobą sporo emocji i bramek.

Imponującym zwycięstwem może pochwali się prowadzona przez trenera Wojciecha Cieślickiego Mazovia II Mińsk Mazowiecki, która na własnym terenie rozgromiła 11:00 drużynę Poloneza Mordy. Losy tego spotkania rozstrzygnęły się już w jego pierwszych sześciu minutach, po których gospodarze prowadzili 3:0. Z upływem czasu dokładali kolejne trafienie by ostatecznie zakończyć na liczbie 11 zdobytych goli. Najskuteczniejszy w szeregach Mazovii II okazał się Alan Gańsko, który zdobył 5 bramek.

W derbach powiatu garwolińskiego stanęły naprzeciw siebie zespoły Wilgi Miastków Kościelny i Orła Unin. Żadnych niespodzianek w tym starciu nie było i zajmujący jedno z czołowych miejsc Orzeł wybrał pewnie 5:1. Dwie bramki dla ekipy z Unina zdobył Bartłomiej Szczęśniak, a po jednym dołożyli Szymon Zowczak, Krystian Parzyszek i Piotr Poszytek.

Jakub Biedrzycki 62'
7' Szymon Zowczak
14' Bartłomiej Szczęśniak
74' Krystian Parzyszek
77' Bartłomiej Szczęśniak
86' Piotr Poszytek
Damian Golec 69'
83' Mateusz Steć
Maksymilian Pielak 76'
10' Maciek Parzyszek
67' Michał Licbarski