Podsumowanie 17. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Druga wiosenna kolejka spotkań w siedleckiej lidze okręgowej już za nami i tym razem nie obyło się bez niespodzianek. Porażki doznała bowiem najlepsza drużyna rundy jesiennej Fenix Siennica i tym samym jej przewaga punktowa nad drugą Mazovią II Mińsk Mazowiecki została zredukowana do dwóch oczek.

Porażka lidera tabeli drużyny Fenixa Siennica jest zdecydowanie największą niespodzianką minionego weekendu. Fenix pomimo tego że grał na własnym boisku, uległ dużo niżej notowanemu Zrywowi Sobolew 1:3. Goście już w 9' minucie wyszli na prowadzenie po golu Marka Gójskiego i podwyższyli je w na 2:0 w 27' gdy do bramki Fenixa trafił Mateusz Nakonieczny. Gospodarze zdobyli gola kontaktowego 10 minut później, a na listę strzelców wpisał się Kamil Walas. To było jednak wszystko na co tego dnia mogli pozwolić sobie sienniczanie. Zwycięstwo Zrywu przypieczętował w 60' minucie Nakonieczny, który drugi raz w tym meczy pokonał Mateusza Nowakowskiego.

1:3
(1:2)
Kamil Walas 37'
9' Marek Górski
27' Mateusz Nakonieczny
60' Mateusz Nakonieczny
3:4
(2:2)
Piotr Przybysz 19'
Bartłomiej Jedynak 31'
Mikołaj Majsterek 66'
26' Piotr Kowalczyk
28' Marcin Kowalczyk
48' Jarosław Krajewski
90' Filip Kąca
2:1
(0:1)
Wojciech Migas 48'
Mariusz Dróżdż 49'
10' Maciek Parzyszek
0:1
(0:1)
27' Marcin Sadowski
2:4
(2:2)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Rafał Komosa 5'
Rafał Komosa 40'
17' Jakub Zatorski
30' Damian Budkiewicz
73' Damian Budkiewicz
90'+1 Jakub Zatorski
Polonez Mordy
0:1
(0:0)
Jabłonianka Jabłonna Lacka
80' Maciej Ołtarzewski