Podsumowanie 21. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Za nami 21. kolejka spotkań w siedleckiej lidze okręgowej. Miniony weekend był bardzo udany dla drużyn z naszego powiatu bowiem 3 z czterech spotkań zakończyły się zwycięstwem lokalnych ekip. Jedynie Zryw Sobolew musiał uznać wyższość swojego rywala, ulegając na wyjeździe 2:3 Mazovii II Mińsk Mazowiecki.

O wielkim pechu mogą mówić piłkarze Watry Mrozy, którzy wygraną z Jabłonianką Jabłonna Lacka mieli już prawie pewną. Chociaż spotkanie dla Watry nie rozpoczęło się zbyt szczęśliwe za sprawą straconego gola w 6' minucie, którego autorem był Maciej Michalczuk, to już 180 sekund później doprowadzili do wyrównania po trafieniu Marcina Kowalczyka. Goście ponownie wyszli na prowadzenie w 22' minucie gdy do bramki mrozian trafił Jacek Toczyski i zdołali je utrzymać do 59' minuty. Wtedy ponownie do remisu doprowadził Marcin Kowalczyk, a od 81' minuty Watra prowadziła już 3:2 po golu Piotra Kowalczyka. Wszystko wskazywało na to, że takim właśnie wynikiem zakończy się spotkanie, bowiem gospodarze zdołali go utrzymać do końca regulaminowego czasu gry. Fatalne w skutkach dla Watry okazały się jednak doliczone minuty. W 92' stracili bramkę po celnym uderzeniu Macieja Ołtarzewskiego, a minutę później czwarte trafienie dla Jabłonianki dołożył Mateusz Mostowiec. Ostatecznie Watra uległa rywalowi 3:4.

0:0
3:4
(1:2)
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Marcin Kowalczyk 9'
Marcin Kowalczyk 59' Piotr Kowalczyk 81'
6' Maciej Michalczuk
22' Jacek Toczyski
90'+2 Maciej Ołtarzewski
90'+3 Mateusz Mostowiec
2:3
(2:1)
Wilga Miastków Kościelny
Grzegorz Tomczak 8'
Jakub Mikołajczuk 44'
23' Szymon Wasilka
59' Szymon Wasilka
81' Jacek Gajownik
Polonez Mordy
1:2
(1:0)
Sebastian Waszczuk 25'
81' Albert Stodulski
90'+2 Albert Stodulski
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
3:2
(2:0)
Kamil Szczęsny 4'
Bartosz Sekular 23'
Kamil Szczęsny 90'+4
52' Marek Górski
74' Michał Wiśnioch
3:1
(2:1)
Dariusz Osica 31'
Dariusz Osica 43'
Arkadiusz Boruciński 77'
6' Michał Zawistowski
0:1
(0:1)
9' Krystian Parzyszek
0:2
(0:0)
87' Oleksii Zinkevych
90'+3 Jakub Ogonowski