Podsumowanie 25. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Za nami 25. kolejka spotkań która nie przyniosła ze sobą żadnych przetasowań na szczycie tabeli. Swoje mecze zgodnie wygrali lider i wicelider tj. Mazovia II Mińsk Mazowiecki i Orzeł Unin. Porażek natomiast doznały drużyny z miejsc 3-4, tj. Jabłonianka Jabłonna Lacka i Fenix Siennica.

Zdecydowanie najbardziej imponujący występ w miniony weekend zanotowali piłkarze z Mińska Mazowieckiego. Podopieczni trenera Wojciecha Cieślickiego rozgromili na własnym terenie 8:0 drużynę prowadzoną przez Marcina Cieślę czyli Wilgę Miastków Kościelny. Już pierwsza połowa spotkania zakończyła się pewnym prowadzeniem "Mazy" 3:0 po golach Kacpra Witkowskiego, Jakuba Zatorskiego i Aleksandra Dzięcielskiego. Gospodarze nie zamierzali odpuszczać rywalowi również w drugiej połowie i kolejne 2 gole dołożył Zatorski, a po jednym Dzięcielski oraz Bartosz Sekular i Bartosz Rudyk. Było to już 19 zwycięstwo rezerw Mazovii w obecnym sezonie.

Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:2
(1:1)
Wektra Zbuczyn
Mateusz Zawadzki 10'
40' Krystian Zbieć
56' Kamil Bobryk
Hutnik Huta Czechy
1:3
(0:1)
Kosovia Kosów Lacki
Cezary Józwicki 80'
44' Mateusz Steć
73' Oleksii Zinkevych
90' Łukasz Zalewski

Orzeł Unin
52' Kamil Michalczyk
Watra Mrozy
2:1
(1:1)
Sęp Żelechów
Piotr Kowalczyk 45'+1
Piotr Kowalczyk 70'
27' Jakub Gałkowski
MKS Małkinia
1:1
(0:0)
Zryw Sobolew
Michał Zawistowski 47'
85' Damian Kulik
Czarni Węgrów
2:3
(0:2)
Kolektyw Oleśnica
Jakub Mikołajczuk 87'
Łukasz Supleński 90'+4
4' Paweł Rucikowski
40' Mariusz Paudyna
55' Adrian Czajka
Polonez Mordy
1:4
(0:0)
Jastrząb Żeliszew
Karol Karpiniuk 73'
85' Mateusz Stankiewicz