Podsumowanie 26. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Jesteśmy już rozegraniu meczów 26. kolejki spotkań w siedleckiej lidze okręgowej i była ona udana tylko dla połowy drużyn z naszego powiatu. Swoje pojedynki wygrały zespoły Zrywu Sobolew i Orła Unin, a porażkami zakończyły się występy Sępa Żelechów i Hutnika Huta Czechy.

Dobry występ zanotowała drużyna Zrywu Sobolew, która co prawda mierzyła się z najsłabszą ekipą w naszej lidze ale i tak wygrana 6:0 z Polonezem Mordy zasługuje na uznanie. Mecz rozpoczął się fatalnie dla Poloneza, który już w 4' minucie stracił gola po... samobójczym trafieniu Ariela Mysłowskiego. 8 minut później drugą bramkę dla Zrywu dołożył Michał Wiśnioch i gospodarze mogli już kontrolować przebieg spotkania. Na kolejne trafienia trzeba było czekać aż do 74' minuty ale oczekiwania te zostały kibicom zrekompensowane należycie, bowiem zobaczyli oni kolejne 4 gole. Na 3:1 trafił Przemysław Komar, następnie ponownie do bramki Poloneza trafił Wiśnioch, a wysoką wygraną przypieczętowali Marek Górski i Mateusz Ostrowski.

Mateusz Ostrowski 90'
4' Ariel Mysłowski (samobójcza)