Podsumowanie 7. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23

W miniony weekend mogliśmy śledzić zmagania 7. kolejki spotkań w siedleckiej lidze okręgowej. Najciekawszym meczem był pojedynek lidera tabeli drużyny Orła Unin z Sępem Żelechów. Ci pierwsi dzięki wygranej 2:1 utrzymali pierwsze miejsce w tabeli. Do pierwszej trójki awansował natomiast beniaminek ULKS Gołąbek.

Niezwykle słaby sezon, a przynajmniej jego pierwsza połowa, zapowiada się dla drużyny Kosovii Kosów Lacki. Zespół który jeszcze w minionych sezonach walczył o wysokie miejsca w ligowej tabeli, teraz plasuje się na ostatnim jej miejscu. Podopieczni trenera Tomasza Wojtczuk przegrali wszystkie dotychczasowe 6 meczów zdobywając w nich zaledwie 2 gole i tracąc aż 23. W miniony weekend piłkarze z Kosowa Lackiego musieli uznać wyższość Watry Mrozy, która już po pierwszej połowie prowadziła dwoma golami, a w drugiej części spotkania dołożyła jeszcze 2. Po 2 trafienia na swoim koncie zapisali w tym meczu Adrian Czajka i Bartosz Osiński.

3:1
(0:1)
Bartłomiej Jedynak 55'
Bartłomiej Jedynak
57' Marcin Łodziński 80'
17' Cezary Maliszewski
0:2
(0:2)
37' Dawid Sałasiński 25' Dawid Sałasiński
Wilga Miastków Kościelny
1:4
(1:3)
Fabian Frelik 8'
2' Kacper Piętka
25' Piotr Parobczyk
34' Kacper Zagrabski
85' Kacper Piętka
1:5
(1:3)
Marek Górski 40'
12' Michał Grochowski
16'
 Miłosz Lubelski
26'
 Jakub Bobryk
67' Damian Prokurat
74' Paweł Klewek
3:1
(2:0)
Jakub Ejsymont 9'
Albert Ziółkowski 22'
Patryk Skrzypek 60'
80' Paweł Niciporuk
0:4
(0:2)
39' Adrian Czajka
44'
 Bartosz Osiński
68' Adrian Czajka
76'
1:2
(0:1)
Stodulski Albert 83'
3' Parzyszek Krystian
62' Matysiak Damian (k)