Podsumowanie 14. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23

Wraz z rozegraniem meczów 14. kolejki spotkań w siedleckiej lidze okręgowej poznaliśmy mistrza jesieni. Została z nim drużyna Orła Unin, która od początku sezonu spisywała się zdecydowanie najlepiej i jak do tej pory nie przegrała jeszcze żadnego spotkania. W miniony weekend podopieczni trenera Piotra Szymańskiego rozgromili 7:0 Czarnych Węgrów.

Orzeł od pierwszych minut dążył do wypracowania sobie przewagi bramkowej nad rywalem i udało się to po nieco ponad kwadransie gry, gdy do siatki Czarnych piłkę posłał Sebastian Nowak. Jeszcze przed przerwą drugiego gola dołożył Mariusz Dróżdż i gospodarze schodzili na przerwę z solidną zaliczką bramkową. W drugiej części spotkania nie przestawali punktować rywala i tak w 51' minucie trzeciego gola dołożył Denis Dobrowolski, a w 71' i 77' minucie na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Damian Matysiak, który na placu gry pojawił się tuż po przerwie. W końcowych fragmentach meczu kolejno szóstego i siódmego gola w tym meczu dla Orła zdobyli Evan Cole i również wchodzący z ławki rezerwowych Artur Meloyan. Wysoką wygraną z Czarnymi Orzeł udowodnił, że zdecydowanie zasłużył sobie na tytuł mistrza jesieni.

3:2
(2:1)
Michał Zawistowski 11'
Michał Zawistowski 20'
Bartosz Składanowski 72'
45'+1 Dariusz Osica
90'+3 Daniel Świerżewski
2:2
(0:2)
Kruszewski Karol 58'
Bilinskyi Roman 87'
14' Gałkowski Jakub
34' Gałkowski Jakub
1:4
(0:1)
Miłosz Lubelski 75'
29' Jakub Rastawicki
52' Piotr Kowalczyk
54' Karol Krzyżanowski
70' Piotr Kowalczyk
1:3
(0:2)
Kamil Szostak 62'
23' Mateusz Stankiewicz
43' Marcin Kuć
60' Mateusz Stankiewicz
Mateusz Michalec 90'
9' Jakub Biedrzycki
87' Norbert Zduńczyk