Juniorzy 92: 4 bramki w Mińsku Mazowieckim

Połowa meczów rundy jesiennej w II Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych 92 została już rozegrana. Piłkarze Sępa zdołali jak na razie wywalczyć 8 punktów co daje im dziewiątą pozycję w tabeli. Bilans ten mógł zostać poprawiony w ten weekend - wystarczyło wygrać w 8 kolejce spotkań z Mewą Mińsk Mazowiecki drużyną, która wyprzedzała nasz zespół zaledwie dwoma punktami. Podopieczni Armina Tomali mieli więc dużą szansę na zrealizowanie tego założenia gdyż Mewa jest zespołem, który nasi piłkarze są w stanie pokonać i wywieźć z ich boiska komplet punktów.

Mecz w Mińsku Mazowieckim rozpoczął się fatalnie dla piłkarzy z Żelechowa. Już w drugiej minucie spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego, została ona wybita kilka metrów przed bramkę Sępa, skąd precyzyjnym strzałem popisał się jeden z graczy Mewy. Goście natychmiast rzucili się do odrabiania strat. Pomimo sporej przewagi na boisku nie udawało się zdobyć bramki dającej remis. Nie udawało do 27 minuty... kiedy to na listę strzelców wpisał się Konrad Kaczmarczyk, zdobywając kolejną już bramkę w tym sezonie.

Kolejne minuty meczu upływały a Sęp dążył do zdobycia kolejnych bramek. W końcu udało się wyjść na prowadzenie a na listę strzelców wpisał się kapitana drużyny - Tomka Deja. Wydawało się, że wynik ten uda się utrzymać do końca meczu. Niestety gospodarze zdołali odpowiedzieć jeszcze jednym na tyle groźnym strzałem, że Hubert Sergiel zmuszony był po raz drugi wyjmować piłkę z siatki. Cały mecz zakończył się remisem 2:2, który z pewnością nie satysfakcjonuje podopiecznych Armina Tomali.