Juniorzy 92: Proch odbiera punkty...

W drugim meczu rundy rewanżowej podopieczni Amina Tomali walczyli o kolejne punkty ligowe z Prochem Pionki. Rywal niżej notowany w tabeli, jednak tym razem atut własnego boiska był po jego stronie i można było się spodziewać, że łatwo zwycięstwa nie odda. Sęp przed tym spotkaniem miał zaledwie 5 punktów przewagi nad pierwszą z drużyn otwierających strefę spadkową i ważne było aby tego spotkania nie przegrać. Goście występowali dodatkowo bez Pawła Mazurka, który w ubiegły weekend został ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie.

Sęp Żelechów: H. Sergiel - K. Flisek (Gruca), W. Bchowicz, T. Deja, M. Mroczek - K. Kiliszek (Ł. Marchlak), P. Skwarek, P. Owczarczyk, Kazana - K. Kaczmarczyk, K. Leszek - dodatkowo: K. Jaworski, Mikusek

Pierwsza połowa spotkania wcale nie zapowiadała tego, że Sęp Żelechów wywiezie chociaż 1 punkt z Pionków. Rzut karny podyktowany dla gospodarzy został chwilę później zamieniony na bramkę i po pierwszych 45 minutach Proch prowadził 1:0. Goście musieli próbować odrobić straty po zmianie stron. Udało się to w końcu doprowadzić do remisu po stałym fragmencie gry. Precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się obrońca Wojciech Buhowicz, zdobywając swoją pierwszą bramkę w obecnym sezonie i jak się okazało, zapewniając 1 punkt swojej drużynie.