Trampkarze 94/95: Mazurek asystuje, Stodulski egzekwuje

Wycofanie już na początku sezonu z rozgrywek drużyn Wisły Maciejowice oraz Amura Wilga sprawiło, że pozostałe zespoły czekało sporo pauz w nadchodzących kolejkach spotkań. Po zakończeniu pierwszej połowy sezonu działacze MKS Małinia zdecydowali, że ich młodzi piłkarze również nie będą kontynuowali zmagań ligowych. W tej sytuacji w rundzie rewanżowej ligi trampkarzy 94/95 pozostało już tylko 8 drużyn i to one będą walczyły o kolejne punkty. W 14 serii spotkań Sęp Żelechów zmierzył się na wyjeździe z przedostatnim w tabeli Orłem Łosice.

Sęp Żelechów: K. Flisek – M. Kapczyński, M. Łukasiak, P. Michalik, K. Jaworski – J. Mazurek, J. Kapczyński, M. Skwarek, D. Szymanowski – A. Stodulski, A. Salwa oraz P. Dziubak, R. Kulikowski

Sobotni występ podopiecznych Grzegorza Frankowskiego w Łosicach był zdecydowanie lepszy od poprzedniego, w którym młodzi żelechowianie zremisowali na własnym boisku 2:2 z Koroną Olszyc. Tym razem razem takie atuty jak posiadanie piłki, skuteczność, umiejętna gra kombinacyjna były po stronie Sępa, który przez większość spotkania przeważał na boisku i stwarzał zdecydowanie więcej zagrożenia pod bramką rywala.Pierwsza bramka padła po dośrodkowaniu piłki z narożnika boiska przez J. Mazurka, który chwilę wcześniej zdołał odebrać ją przeciwnikowi. Akcję wykończył celnym uderzeniem głową A. Stodulski. Kilkanaście minut później Sęp prowadził już dwiema bramkami. W roli głównej ponownie wystąpił Stodulski, który kolejny raz wykorzystał dobre podanie Mazurka i niezdecydowanie bramkarza gospodarzy, który zawahał się podczas wyjścia z bramki. Do przerwy Orzeł Łosice 0:2 Sęp Żelechów.

Po zmianie stron goście w dalszym ciągu atakowali, starając się podwyższyć wynik spotkania. Na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Ponownie akcja duetu Mazurek – Stodulski i trzecia bramka dla Sępa. Ostatnie trafienie w tym meczu było również dziełem żelechowiaków. Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Orła, ładnym uderzeniem popisuje się P. Dziubak i ustala wynik spotkania na 0:4.

Sęp Żelechów 4:0 (2:0) Orzeł Łosice