Juniorzy 92: rozgromiona Mewa kończyła w dziewiątkę

Niezwykle ważny z perspektywę utrzymania się w II Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych 92 mecz rozgrywali w niedzielę podopieczni trenera Armina Tomali. Po serii ostatnich nienajlepszych występów młoda drużyna Sępa znalazła się w strefie spadkowej i ważne było aby w spotkaniu 21. kolejki z Mewą Mińsk Mazowiecki wywalczyć punkty – najlepiej ich komplet. Zwycięstwo nad mińszczanami z pewnością podbudowałoby żelechowiaków przed kolejnymi trudnymi meczami, które będą decydujące jeżeli chodzi o układ w tabeli,a przecież za tydzień pojedynek z liderem.

Sęp Żelechów: H. Sergiel - K. Flisek, K. Jaworski, S. Staniszewski, T.Deja - P. Owczarczyk, Kazana, W. Buhowicz, P. Skwarek, P. Mazurek - K. Kaczmarczyk, dodatkowo: Mikusek, Ł. Marchlak, Gruca, K. Leszek, K. Kiliszek

Niedzielny mecz w Żelechowie z pewnością na dłużej zapadnie w pamięci piłkarzom Mewy Mińsk Mazowiecki. Już pierwsza połowa spotkania układała się zupełnie nie po myśli gości. Po dwóch bramkach Piotrka Owczarczyka oraz jednej Wojciecha Buhowicza mińszczanie schodzili na przerwę przegrywając 3:0. Po zmianie stron było jeszcze gorzej. Nie dość, że żelechowianie zdołali podwyższyć wynik meczu na 5:0 (na listę strzelców wpisał się ponownie W. Buchowicz oraz Konrad Kiliszek) to goście kończyli to spotkanie w dziewięciu. Najpierw czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Mewy, a następnie zawodnik z pola. Ostra gra drużyny z Mińska Mazowieckiego sprawiła, że dodatkowo jej zawodnicy ujrzeli tego dnia 6 żółtych kartek.

Bo dobrej grze Sęp odniósł najwyższe zwycięstwo w tym sezonie pokonując Mewę Mińsk Mazowiecki 5:0 i miejmy nadzieję, że w następnej kolejce podczas wyjazdowego spotkania z Agrykolą Warszawa podopieczni Armina Tomali okażą się równie skuteczni.

Sęp Żelechów 5:0 (3:0) Mewa Mińsk Mazowiecki