Przygotowania do rozgrywek grup młodzieżowych.

Przygotowania do nowego sezonu piłkarskiego dla grup młodzieżowych Klubu Sportowego "Sęp" w Żelechowie rozpoczną się z początkiem miesiąca sierpnia. O dokładnych datach i godzinach pierwszych treningów będziemy informować na stronie. Do rozgrywek nowego sezonu nasz klub zgłosił pięć drużyn młodzieżowych w kategoriach U-17, U-15, U-13, U-11 i U-9. Pod znakiem zapytania stoi tylko funkcjonowanie grupy U-11 prowadzonej przez Pana Gugałę. Z uwagi na ogólnie znaną niechęć i antypatię trenera oraz grupy rodziców do władz klubu a konkretnie do Prezesa co dobitnie zostało okazane podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół w Żelechowie pod znakiem zapytania stoi dalsze funkcjonowanie tej grupy w ramach naszego klubu. Nie mniej jednak z uwagi na dobro zawodników klub zgłosił tą grupę do rozgrywek nowego sezonu i jest zdecydowany ponieść koszty funkcjonowania i uczestnictwa tej grupy w rozgrywkach ale tylko i wyłącznie na zasadach określonych przez klub. Dlatego uczestnictwo w rozgrywkach w ramach KS "Sęp" Żelechów grupy wiekowej U-11 ( 2004/2005 ) uzależnione jest tylko i wyłącznie od decyzji rodziców zawodników. Pozostałe grupy bez żadnych problemów rozpoczną przygotowania do nowego sezonu piłkarskiego. Dużo radości i samych sukcesów życzymy najmłodszym zawodnikom U-9 ( 2006/2007) którzy zadebiutują w prawdziwych rozgrywkach piłkarskich.

U-17 (1998/1999) - trener Grzegorz Frankowski

U-15 (2000/2001) - trener Paweł Mazurek

U-13 (2002/2003) - trener Cezary Krzyśpiak

U-11 (2004/2005) - trener ?

U-9 (2006/2007) - trener Piotr Szymański

Wszystkich chętnych chcących wstąpić w szeregi zawodników Klubu Sportowego "Sęp" w Żelechowie zapraszamy do zgłaszania się do poszczególnych grup wiekowych.