Komunikacja pomiędzy użytkownikami - system wiadomości.

Jakiś czas temu informowałem o tym, że przygotowywany jest moduł do zarządzania prywatnymi wiadomościami na stronie. Jego celem jest ułatwienie komunikacji pomiędzy użytkownikami strony a w szczególności z administratorami. Zamiast szukać kogoś na gadu-gadu czy logować się do skrzynek pocztowych i wysyłać maile, wystarczy skorzystać z dodanego właśnie modułu i po sprawie - adresat dostanie napisaną przez nas wiadomość.

Jak skorzystać z tej funkcji? Wystarczy użyć swojego konta na naszej stronie. Po zalogowaniu się otrzymujemy nową pozycję w sekcji użytkownika tj. "Prywatne wiadomości". Po kliknięciu w link otrzymamy możliwość wysłania listu do dowolnego użytkownika serwisu. Dla ułatwienia komunikacji, po wejściu w profil wybranego użytkownika, znajdziemy link, po kliknięciu w który zostaniemy przeniesieni na stronę tworzenia nowej wiadomości a jako adresat będzie już ustawiony wybrany przez nas wcześniej użytkownik.

Moduł do zarządzania prywatnymi wiadomościami był już testowany jednak jak to w życiu bywa - coś mogło zostać przeoczone. W sytuacji gdy ktoś z Was napotka jakieś błędy podczas jego użytkowania, proszę o jak najszybsze poinformowanie mnie o tym.