Orzeł - Sęp: dwa oblicza podopiecznych Tomali

Przygotowująca się do nowego sezonu drużyna Sępa Żelechów rozegrała w dniu wczorajszym piąty już mecz kontrolny, w którym tym razem zmierzyła się z występującym w mazowieckiej A-klasie Orłem Parysów. Przebieg całego spotkania był dosyć "ciekawy" o czym świadczą między innymi strzelone bramki. W pierwszej połowie meczu na boisku dominował Sęp co udokumentował trzema zdobytymi golami. Niestety po zmianie stron oraz gry uległ radykalnej zmianie, a proste błędy w defensywie sprawiły, że Orzeł wyszedł nawet na prowadzenie 4:3. W końcowych minutach spotkania padła jednak bramka dająca remis...

4:4 (0:3)

Sęp Żelechów: G. Frankowski - M. Jaśkiewicz, T. Deja, M. Sągol, M. Skwarek - P. Mądry, M.R. Skwarek, P. Mazurek, M. Szulc, P. Owczarczyk - K. Kaczmarczyk - w trakcie meczu na boisku pojawili się również: M. Mikusek, K. Jaworski, W. Buhowicz, P. Skwarek, M. Soszka, M. Komorek, Sz. Grudzień, M. Kazana oraz K. Skwarek

Orzeł Parysów 4:4 (0:3) Sęp Żelechów, bramki: 2 D. Anczarski, P. Anczarski, Ł. Białecki - 2 M.R. Skwarek, P. Owczarczyk, M. Jaśkiewicz