Sparing z Promnikiem

Wojtek Woźniak

W niedzielę 10.02.2013 o godzinie 13.30 seniorzy Sępa Żelechów w Sobolewie rozegrali swój kolejny mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem był Promnik Łaskarzew. Mecz niby tylko sparingowy ale obie drużyny potraktowały bardzo prestiżowo. Nikt nie odstawiał nogi. Jako pierwsi bramkę zdobyli żelechowianie. Zaraz po tym wyrównał Promnik po rzucie karnym. Pod koniec pierwszej połowy Promnik objął prowadzenie po błędzie naszych obrońców. Druga połowa to zdecydowana przewaga Sępa i koncert nie wykorzystanych okazji. Najpierw doprowadzamy do wyrównania a po chwili po błędzie naszego bramkarza znowu tracimy bramkę i przegrywamy 3 : 2. Kolejne nie wykorzystane sytuacje z naszej strony aż w końcu przełamuje się Konrad Leszek i doprowadza do wyrównania. Koniec meczu.

Sęp Żelechów - Promnik Łaskarzew 3 : 3 ( 1 : 2 )

Deres, Leszek x 2

Sęp: Krawczyk ( Seroczyński ) Szopa, Kwiatkowski, Zackiewicz, Szymanowski, Cieśla ( Goliszewski ), Skwarek P ( Mazurek J ), Rudzki, Deres ( testowany ), Brych, Pogorzelski ( Leszek )