Sęp - Puznówka: tylko pierwsza połowa na plus i porażka 1:3

W pierwszym meczu kontrolnym okresu przygotowawczego do rundy rewanżowej sezonu 2015/16 drużyna Sępa Żelechów uległa KS Puznówka 1:3. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do piłkarzy z Żelechowa jednak pomimo wielu dogodnych sytuacji i znacznej przewagi w posiadaniu piłki, udało się zdobyć tylko jedną bramkę. Na prowadzenie wyprowadził żelechowian Michał Jaworski, a tuż przed przerwą po błędzie golkipera bramkę wyrównującą zdobyli przeciwnicy.

W drugiej odsłonie meczu w drużynie Sępa doszło do kilku zmian i gra już nie układała się tak dobrze jak wcześniej. Tym razem nie było zbyt wielu okazji na zdobycie bramki, a dwa błędy popełnione przez żelechowską defensywę sprawiły, że musiała ona pogodzić się z porażką 1:3.

Sęp Żelechów 1:3 (1:1) KS Puznówka

Bramka: Jaworski Michał

Skład: Seroczyński P. (55' Kaczmarczyk P.) - Zackiewicz W., Mądry P., Sągol M., Łukasiak J. - Słyk Sz., Owczarczyk P. (65 Zegadło S.), Kapczyński J., Rudzki J. (60 Salwa A.), Jaworski M., Stodulski A. (50' Brych N.)