Sęp - Amur Wilga: remis 2:2 w trzecim meczu kontrolnym przed sezonem 2020/21

W trzecim meczu kontrolnym rozgrywanym w minioną niedzielę, a więc zaledwie dzień po sparingu z Pogonią II Siedlce, drużyna Sępa Żelechów zremisowała 2:2 na własnym boisku z przedstawicielem warszawskiej A klasy - Amurem Wilga.

Żelechowianie przeważali szczególnie w pierwszej połowie. W tej części gry widać było, że potrafią utrzymać się przy piłce na własnej połowie jak również wyprowadzić akcje ofensywne czy to skrzydłami czy też środkiem pola. Pomimo kilu dobrych okazji na zdobycie gola tylko raz udało się im się pokonać bramkarza Amura, a zrobił to Albert Bożek w 25 minucie, kończąc akcję lewym skrzydłem.

gole
50' Gontarz Mikołaj
64' Gontarz Sebastian

Po zmianie stron to goście optycznie przeważali na boisku jednak Sęp nie rezygnował z chęci podwyższenia prowadzenia. Niestety w 50' minucie przyjezdni doprowadzili do wyrównania po tym jak Mikołaj Gontarz przelobował uderzeniem z około 25. metrów Jana Barańskiego. Na odpowiedź nie trzeba było jednak czekać długo i już 3 minuty później Albert Stodulski ponownie wyprowadził swój zespół na prowadzenie, popisując się precyzyjnym strzałem z linii pola karnego. Wynik meczu ustalił w 64' minucie Sebastian Gontarz, który uderzył piłkę z dystansu, a ta trafiając w dolną część poprzeczki finalnie wpadła do siatki.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z meczu i materiałami wideo.