Sęp - Akademia Piłki SportsMate360: wygrana 9:3 w pierwszym meczu kontrolnym przed rundą wiosenną sezonu 2022/23

Drużyna seniorów na początku stycznia wznowiła treningi i jest w trakcie przygotowań do rundy rewanżowej sezonu piłkarskiego 2022/23. Po blisko 4 tygodniach zajęć na własnych obiektach przyszedł czas na pierwszy mecz kontrolny, w którym podopieczni trenera Tomasza Gugały zmierzyli się z piłkarzami z Akademii Piłki SportsMate360 z Miętnego.

Spotkanie zostało rozegrane w Gończycach na nowym obiekcie (oddanym do użytku w ubiegłym roku) ze sztuczną nawierzchnią. Sęp miał przewagę od pierwszych minut i szybko udokumentował to bramkami. Po trafieniach Michała Jaworskiego, Kuby Gałkowskiego i Szymona Słyka pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem naszej drużyny 3:1.

W drugiej części meczu rywale zdołali dwukrotnie pokonać Patryka Seroczyńskiego ale Sęp w tym samym czasie dołożył kolejne 6 goli i ostatecznie zapewnił sobie wysoką wygraną 9:3. Cała drużyna zagrała solidnie, a najskuteczniejszy okazał się Kuba Gałkowski, który zdobył 4 bramki.

piątek, 19 maja 2023, 12:00