Polesie Kock - Sęp: wygrana 4:3 w drugim meczu kontrolnym przed rundą jesienną sezonu 2024/25

Zaledwie dzień przerwy mieli nasi piłkarze pomiędzy rozegraniem pierwszego i drugiego meczu kontrolnego w obecnym okresie przygotowawczym. Dzisiaj o godzinie 11:00 Sęp zmierzył się na wyjeździe z reprezentującą lubelską klasę okręgową drużyną Polesia Kock.

Po ciekawym i wyrównanym meczu, w którym obie strony starały się grać piłką, nasza drużyna zapisała na swoim koncie drugą wygraną, pokonując Polesie 4:3. Wynik spotkania otworzył Albert Stodulski, zdobywając gola na 1:0 w 20. minucie. Tuż przed przerwą gospodarze zdołali jednak wyrównać.

Po upływie niespełna pięciu minut drugiej połowy ponownie prowadziliśmy, a na listę strzelców wpisał się zawodnik testowany. W kolejnych fragmentach meczu do głosu doszli piłkarze z Kocka, którzy zdołali zdobyć dwa gole i objąć prowadzenie. W 75. minucie Kuba Gałkowski pewnie wykorzystał rzut karny, dzięki czemu doprowadziliśmy do remisu 3:3. Wynik całego spotkania ustalił w ostatniej jego minucie Szymon Kowalski, który zdobył gola zapewniającego nam wygraną 4:3.

Kolejny sparing rozegramy w niedzielę 28 lipca, a zmierzymy się w nim w Żelechowie z drużyną Wisły Maciejowice. Godzina meczu nie została jeszcze ustalona.

Sowa Maks 65'
20' Stodulski Albert
50' zawodnik testowany
75' Gałkowski Jakub (k)
90' Kowalski Szymon
SPARING NR 2 PRZED RUNDĄ JESIENNĄ sezonU 2024/25

Sęp: Bryl M. - Wdowiak B., Dadas K., Szewczak S., Korgul A., Kryczka Sz., Licbarskim M., Gałkowski J., zawodnik testowany, Król H., Stodulski A. oraz Słyk Sz., Kowalski Sz., Wdowiak S., Rodak S., Mućka P., Latuszek K.