Zryw Sobolew - Sęp: wygrana 4:3 w pierwszym meczu kontrolnym przed rundą jesienną sezonu 2024/25

Nasza drużyna seniorów ma już za sobą pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do sezonu piłkarskiego 2024/25. Sęp, prowadzony dzisiaj przez trenerów Michała Licbarskiego i Sebastiana Szewczaka, pokonał 4:3 na wyjeździe drużynę Zrywu Sobolew.

Wynik dzisiejszego spotkania może nieco zamazywać jego przebieg. Sęp praktycznie przez cały mecz przeważał na boisku, zarówno w kwestii posiadania piłki, jak i sytuacji podbramkowych. W 40. minucie Michał Licbarski wykorzystał podanie od zawodnika, który był dzisiaj testowany w naszej drużynie, i wyszliśmy na jednobramkowe prowadzenie. Po przerwie, w 50. minucie, gola na 2:0 z rzutu karnego zdobył Kuba Gałkowski, a w 62. minucie bramkę na 3:0 dołożył Szymon Kryczka. W ostatnich minutach spotkania nasi piłkarze zbytnio się rozluźnili i pozwolili Zrywowi na przestrzeni 4 minut zdobyć 3 bramki po szybkich kontratakach. Na szczęście Michał Licbarski w 87. minucie był w stanie dołożyć swoje drugie trafienie tego dnia i ostatecznie wygraliśmy 4:3.

Kolejny sparing już w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00, a zmierzymy się w nim na wyjeździe z Polesiem Kock.

gole
40' Licbarski Michał
50' Gałkowski Jakub (k)
62' Kryczka Szymon
87' Licbarski Michał
Sparing br 1 przed rundą jesienną sezonu 2024/25

Sęp: Beczek Ł. - Wdowiak B., Dadas K., Szewczak S., Mazurek P., Kryczka Sz., Licbarski M., Król H., Kowalski Sz., Wdowiak S., zawodnik testowany oraz Gałkowski J., Słyk Sz., Korgul A., Mućka P., Mućka D., Latuszek K.