Sęp - Amator Rososz-Leopoldów: wygrana 3:1 w czwartym meczu kontrolnym przed rundą jesienną sezonu 2024/25

Trener Piotr Szymański zdecydował o rozegraniu w dniu dzisiejszym kolejnego meczu kontrolnego, tak aby móc lepiej poznać swoich podopiecznych i desygnować do gry w najbliższym meczu ligowym optymalną wyjściową jedenastkę. Sęp zmierzył się na własnym boisku z drużyną Amatora Rososz-Leopoldów i zanotował wygraną 3:1.

Pierwszego gola w dzisiejszym meczu zdobyli goście, a konkretnie Karol Wałachowski, który w 25. minucie wykorzystał błąd naszej defensywy. Do remisu 1:1 w 38. minucie doprowadził Michał Jaworski, a tuż po przerwie Albert Stodulski wykorzystał dośrodkowania Łukasze Gendka ze skrzydła i uderzeniem głową zdobył gola na 2:1. Wynik spotkania na 3:1 ustalił w końcówce spotkania Maksymilian Dębowski, który pewnie wykorzystał asystę Sebastiana Wdowiaka.

Dębowski Maksymilian 87'
25' Wałachowski Karol
Sparing nr 4 przed rundą jesienną sezonu 2024/25

Sęp: Bryl M. - Grzyb D., Dadas K., Szewczak S., Wdowiak B., Głodek M., Licbarski M., Słyk Sz., Jaworski M., Stodulski A. oraz Beczek Ł., Mazurek P., Rodak S., Kowalski Sz., Wdowiak S., Gendek Ł., Dębowski M., Mućka P., Mućka D., Tratkiewicz M.