Klaudia Siwińska nominowana w plebiscycie Sportowiec Powiatu Garwolińskiego 2022

Marcin Sągol

Mamy ogromną przyjemność poinformować o nominowaniu Klaudii Siwińskiej, która jest wychowanką naszego Klubu, w plebiscycie Sportowiec Powiatu Garwolińskiego 2022. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu, które potrwa do 14 lutego, i oddania głosu właśnie na Klaudię.

"Klaudia jest siatkarką, pochodzi z Żelechowa i jest wychowanką miejscowego Sępa. Od sezonu 2022/2023 jest zawodniczką Sparty Warszawa. Klub ten w ubiegłym roku w kategorii młodziczek zajął 4. miejsce w Polsce. Klaudia jest atakującą, pierwszoplanową zawodniczką swojej drużyny i wraz ze swoimi koleżankami rywalizuje w I Lidze Młodziczek Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej."

Jak oddać swój głos?

Zagłosować można na fanpage’u Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie poprzez polubienie zdjęcia zawodnika lub jego udostępnienie (każde polubienie to jeden głos na kandydata, udostępnienie zdjęcia liczy się podwójnie).

Głosować można także poprzez sondę i SMS na portalu WirtualnyGarwolin.pl Głos oddany w sondzie to jeden punkt. Głosy oddane poprzez SMS liczą się podwójnie.

Więcej informacji o liście nominowanych zawodników i zawodniczek można znaleźć na stronie csik.garwolin.pl