Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego 2024 Roku

Marcin Sągol

Drodzy Sympatycy, Działacze, Trenerzy, Zawodnicy i Zawodniczki, a także wszyscy Wspierający Klub Sportowy "Sęp" w Żelechowie. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku, pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen rodzinnego ciepła, radości i odpoczynku. Życzę Wam, aby świąteczne chwile spędzone w gronie najbliższych były pełne miłości i wzajemnego zrozumienia.

Nowy Rok niech przyniesie Wam samych sukcesów zarówno na boisku, jak i poza nim. Niech będzie rokiem pełnym wytrwałości, determinacji i wielu radosnych momentów. Życzę Wam, aby każdy nowy dzień był krokiem do realizacji osobistych i sportowych celów, a każde wyzwanie stało się szansą na rozwój i osiąganie coraz to lepszych wyników.

Dla zawodników i zawodniczek - nieustającej pasji do sportu, zdrowia i wytrzymałości. Dla trenerów - mądrości, cierpliwości i satysfakcji z pracy. Dla działaczy - energii i pomysłowości w realizacji klubowych projektów. A dla wszystkich sympatyków Sępa Żelechów - niezapomnianych emocji i dumy z osiągnięć naszego klubu.