30 kolejka ligi okręgowej

Adrian Rudzki

Zakończył się sezon 2010/11 w którym Sęp Żelechów zajął ostatecznie 10 miejsce. W dniu dzisiejszym nasza drużyna rozegrała mecz w Sobolewie, który przegraliśmy 0:1 po meczu gdzie przewagę mieli gospodarze, lecz także Sęp miał szansę na przynajmniej remis. Podlasie Sokołów Podlaski już kilka kolejek wcześniej zapewniło sobie awans z 1 miejsca, a dzisiaj pokonali pewnie 4:0 trzecią drużynę ligi - Victorię Kałuszyn, Zryw natomiast zagra w barażach o 4 ligę. Ostatnie miejsce w lidze przypadło Tęczy Stanisławów która przegrała u siebie z Czarnymi 1:4. Oto wyniki ostatniej kolejki ligi okręgowej.

Zryw Sobolew 1:0 (1:0) Sęp Żelechów

Skład: G.Tomala - M.Skwarek, M.Jaśkiewicz, M.Kwiatkowski, J.Łukasiak (k) - K.Kaczmarczyk, B.Stoń, M.Szulc, W.Buhowicz - A.Majsterek, K.Owczarczyk

W galerii dostępne są zdjęcia , oraz link do filmu z 10 minutami II połowy meczu