12 kolejka ligi okręgowej - wyniki

Adrian Rudzki

Sęp Żelechów w środowym meczu 12 kolejki zremisował na własnym boisku 1:1. Po raz kolejny w naszej drużynie szwankowała skuteczność, która jest po prostu bardzo niska, do przerwy wynik powinien być wyższy na naszą korzyść, ale w drugiej połowie także mieliśmy bardzo dużo sytuacji, których nie udało się zamienić na bramkę. Jak wiadomo niewykorzystane sytuacje się mszczą i po szansie sam na sam naszego zespołu, której nie wykorzystaliśmy zawodnicy gości wyprowadzili szybką kontrę i wyrównali stan meczu. Dla Sępa bramkę strzelił Marcin Szulc w 15 minucie meczu z rzutu wolnego.

Kolejka 12 - 19 października

Naprzód Skórzec 5-1 Pogoń II Siedlce 19 października, 15:30